Tümid üyemiz Hüseyin Aktaş, YOSİAD İstişare Toplantısına Katılım Sağladı
Tümid üyemiz Hüseyin Aktaş, YOSİAD İstişare Toplantısına Katılım Sağladı

TÜMİD Genel Başkan yardımcımız ve aynı zamanda YOSİAD yönetim kurulu üyesi Hüseyin Aktaş YOSİAD istişare toplantısına katılım sağladı.

YOSİAD'dan yapılan yazılı açıklamada;

YOSİAD (Yozgat’lı Sanayici Ve İş Adamları Derneği) Olarak Ocak Ayı Yönetim Kurulu Toplantımızı Dernek Genel Merkez’imizde Yaptık.
Toplantı’mıza Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Sn:Profesör Dr.Ahmet KARADAĞ,Çayırova Kaymakamımız Sn: Ahmet ÖNAL
İstanbul Yozgatlılar Platform Başkanı Sn: Kazım EKİNCİ,
YOSİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri,Denetleme Kurulu Üyeleri,Yönetim Kurulu Üyeleri Ve Çok Sayıda YOSİAD Üyelerimiz Katılım Sağladı.
Dernek Merkezimizde Gerçekleştirdiğimiz Toplantıda Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Sn:Profesör Dr.Ahmet KARADAĞ Yozgat Valilimiz,Yozgat Belediye Başkanlığımız ve Yozgat Bozok Üniversitemizin Birlikte Büyük Emek,Özveri Ve Sabırla Hazırlamış Olduğu,YOZGAT TARİHİ VE KÜLTÜRÜ ADLI KÜLLÜYATIN 
4 Ciltlik Eserin Tanıtımını Yaptı.
Katılımcıların Büyük Beğeni ve Taktirini Alan Bu 4 Ciltlik Eser Yozgat’la İlgili Bu Zamana Kadar Yapılmış En Kapsamlı En Geniş ve En Müstesna Bir Eser Olduğunu Belirtti.
Katılımcılardan Tam Not Aldı.
Tüm Katılımcılar Emek Ve Gayretlerinden Dolayı Bu Eserin Hayata Geçirilmesinde  Emeği Geçenlere Ayrı Ayrı Teşekkür Ettiler.Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Sn: Profesör Dr.
Ahmet Karadağ Üniversitenin Şehrin Sosyo-Ekonomik Yapısına, Kültürüne Ve Yaşamına Ne Kadar Etki Ettiğini Dile Getirdi.
Çok Sıcak Ve Samimi Bir Atmosferde Gerçekleşen Toplantıda Çayırova Kaymakamımız Hemşehrimiz Sn:Ahmet ÖNAL’da Konu İle İlgili Görüş Ve Düşüncelerini Dile Getirdi Başta Sn:Rektörümüz Olmak Üzere Tüm Emeği Geçenlere Teşekkür Etti.
YOSİAD Genel Başkanı Erdal ÖZTÜRK Bu Büyük Eserin Hayata Geçirilmesinde Başta Yozgat Valimiz Sn:Ziya POLAT’a,Yozgat Belediye Başkanı Sn:Celal KÖSEYE,Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Sn:Profesör Dr.Ahmet Karadağ’a Bu Projenin Fikir Babalığını Ve Mimarlığını Üstlenen Yozgat Bozok Üniversitesine, Emeği Geçen Tüm Hocalarımıza Ve Yaklaşık 94 Yazar Ve Akademisyenlere Teşekkür ve Şükranlarını Sundu.
Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Sn:Profesör Dr.Ahmet Karadağ Katılımcılara Bu 4 Ciltlik Müstesna Eseri Hediye Etti.Toplantımızın Hayırlara Vesile Olması Dilek Ve Temennisi İle Sona Erdi.