YÖNETİM KURULU

Genel Başkan Halil İbrahim Ece

Halil İbrahim Ece

Halil İbrahim Ece Kimdir?

13.12.1977 yılında Zonguldak İli Çaycuma İlçesinde doğdu. Sırasıyla İlköğretim ve Orta Okulu Kışla Köyünde okudu. Çaycuma Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye Bölümü, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi, Yüksek Lisansı İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamladı.

 İş hayatına 2000 yılında Sigorta Acenteliği ve Aracılık Hizmetleri alanında "ECE SİGORTA" adı altında firmasını kurarak sigortacılık sektöründe başladı ve halen devam etmekte...

ÖZGEÇMİŞ'E DEVAM ET

Halil İbrahim Ece Kimdir?

13.12.1977 yılında Zonguldak İli Çaycuma İlçesinde doğdu. Sırasıyla İlköğretim ve Orta Okulu Kışla Köyünde okudu. Çaycuma Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye Bölümü, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi, Yüksek Lisansı İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamladı.

 İş hayatına 2000 yılında Sigorta Acenteliği ve Aracılık Hizmetleri alanında "ECE SİGORTA" adı altında firmasını kurarak sigortacılık sektöründe başladı ve halen devam etmektedir. 2024 yılında AİS Sigorta A.Ş'nin CEO'su olarak atandı. Sigortacılık sektörü yanı sıra İnşaat Malzemeleri ve Haber Ajansı sektörüne girerek "Ece İnşaat Malzemeleri, Nalburiye" ve "Etr Haber" adı altında firmaları mevcuttur.

2007-2012 yılları arasında İstanbul Zonguldaklılar Derneği Başkan yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliğini yaptı. Çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinde Dernek ve Federasyonlarda Kuruculuğu ve Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulundu. Birçok sivil toplum örgütlerinde üyelikleri haricinde "Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği" ZONSİAD kurucu üyesi ve Genel Başkanlığı, "Zonguldak Dernekleri Federasyonu" ZONDEF kurucu üye delegesi ve Genel Başkan yardımcılığı ve "Sigorta Aracıları ve Acenteler Derneği" SAAD kurucu üyesi ve Genel Başkan yardımcılığı görevlerini yürüttü. Ayrıca “Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu” KASTOB Delegesi ve “Karaelmas Kalkınma Derneği” KARAKDER’in kurucu üyeliği ve "Milad İş Dünyası Derneği" kurucu Genel Başkan yardımcılığı görevlerini icra etti.

2021 yılında yapılan SAAD 3.Olağan Kongresinde Sigorta Aracıları ve Acenteler Derneğinin Genel Başkanlığına seçildi. Son olarak 2023 yılı Haziran ayında yapılan Olağan Kongre sonucunda TÜMİD Derneğimizin Genel Başkanlığına seçildi.

Siyasi hayatı olarak Yeniden Refah Partisi İstanbul il yönetim kurulu üyeliği, Yeniden Refah Partisi İl Başkan yardımcılığı, Yeniden Refah Partisi Genel Merkez STK Başkan yardımcılığı, Yeniden Refah Partisi 1. ve 2. Olağan Kongrelerinde Büyük Kongre Delegeliği ve 28. Dönem Yeniden Refah Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı oldu.

2023 Temmuz'da gerçekleştirilen seçimlerde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB, SAİK İstanbul il Delegesi olarak seçildi.

Hali hazırda TÜMİD Genel Başkanlığı, SAAD Genel Başkanlığı, ZONSİAD Onursal Başkanlığı, Zonguldak Gençler Birliği Spor Yönetim Kurulu Üyeliği, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkan yardımcılığı ve Yeniden Refah Partisi Genel Merkez STK Başkan yardımcılığı görevlerini yürütmektedir.

Yüzme, tenis ve yürüyüş sporları ile sinema, tiyatro ve kültürel etkinlikler ilgi alanı içerisindedir.

Seyahat etmek ve sosyal aktiviteler hobileri arasındadır.

İyi derecede İngilizce ve orta derecede Arapça bilmektedir.

Evli İki çocuk Babasıdır.

Orhan Çağlayan
Orhan Çağlayan
Genel Başkan Vekili-Teşkilatlanma Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

Orhan Çağlayan, 01.03.1967 İstanbul Bakırköy’de doğmuş. İlkokulu, Esenler Cumhuriyet İlkokulunda, orta okulu Arnavutköy Ortaokulunda, liseyi ise Gaziosmanpaşa Plevne lisesinde tamamladıktan sonra üniversiteyi Kayseri Erciyes Üniversitesi işletme bölümünde devam etmiş ve bitirmiş. Daha sonrada ikinci üniversite olarak Eskişehir Üniversitesi …. Yönetim ve Organizasyon bölümünü bitirmiştir.

Türk Kızılay’ı Esenler ilçesi şubesinin kuruculuğu ve bir dönemde başkanlığı, Dünya İş İnsanları Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcılığı, iki dönem

Karadeniz il STK’ları çatı kuruluşu Karadeniz Konfederasyonu yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve üç dönem Esenler DYP ilçe başkanlığı gibi çeşitli sosyal ve siyasal oluşumlarda görev almış.

Halen İstanbul Trabzon Federasyonu Denetim Kurulu başkanlığı, Milad İş Dünyası Derneği kuruculuğu ve başkan yardımcılığı, Sürmene Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Kültür ve Turizm Derneği görevlerini sürdürmekte olan Çağlayan, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulunda Ekonomik ve Sosyal İşlerden sorumlu İl Başkan yardımcısıdır.

Ticari olarak ise; petrol, inşaat, maden ve turizm alanında faaliyetlerini sürdüren ve çağlayan Grup şirketleri bünyesinde işhayatına devam etmekte olup, evli ve altı çocuk babasıdır.

Hüseyin Aktaş
Hüseyin Aktaş
Genel Başkan Yardımcısı-Sektör Kurulları Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

Hüseyin Aktaş, 1982 Yozgat Çekerek doğumludur. Evli 3 çocuk babası olup, hali hazırda açık öğretim öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. Sektör olarak Otomatik Kapı Kepenk Sistemleri ve Metal Medikal sektöründe iki adet firması mevcuttur.  STK çalışmaları kapsamında YOSİAD yönetim kurulu üyeliği mevcuttur.

Av. Muhammet Keserci
Av. Muhammet Keserci
Genel Başkan Yardımcısı-Genel Sekreter
ÖZGEÇMİŞ
Ersin Aktaş
Ersin Aktaş
Genel Başkan Yardımcısı-Mali İşler Başkanı
ÖZGEÇMİŞ
Mustafa Güllü
Mustafa Güllü
Genel Başkan Yardımcısı-Gençlik Kolları Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

1994 yılı İstanbul Bakırköy doğumludur. Cihat Demir Çelik ve Çelik Konstrüksiyon firmasını kurarak demir çelik sektöründe  iş yapmakta olup, lise mezunudur.

Şükrü Közen
Şükrü Közen
Genel Başkan Yardımcısı-Üye İlişkiler Başkanı
ÖZGEÇMİŞ
Murat Aktaş
Murat Aktaş
Genel Başkan Yardımcısı-Arge ve Proje Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

15.05.1976 Zonguldak Çaycuma doğumlu...İlk ve orta öğrenimini Zonguldak'da okudu. 1994-1998 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliğini bitirdi. 1998 yılında Devrektaş Yonga Levha fabrikasına Kalite Kontrol Şefi olarak başladı. 
Askerlik görevi sonrası Starwood yonga levha fabrikasında Vardiya amiri olarak işe başladı. 2002 yılında kendi işini kurmak üzere buradan ayrıldı ve ilk girişimcilik deneyimini yaşadı. 2003 yılında İstanbul'a yerleşerek Midaş Mobilya fabrikasında kalite yönetim şefi olarak işe başladı. 2004 yılında Fabrika müdürü olarak Ezaş Eczane dizaynına transfer oldu. 8 sene bu görevde kaldı. 2012 yılında İş Güvenliği Uzmanı oldu ve bu tarihten itibaren A sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak görev yapmaktadır. 
Zonguldak Bartın Karabük Eski 67'liler Derneği Başkan yardımcısı, Zonguldak Sanayici ve İşadamları Derneği (ZONSİAD) üyesi, TİGUDER kurucu genel başkanıdır.  ISG PLATFORMU Genel başkan yardımcısıdır. Karaelmas Kalkınma Derneği (Karakder) Yönetim kurulu üyesidir. 
Mesleği ile ilgili birçok eğitim ve seminerlere katılmıştır. Bazı dergi, gazete ve internet sitelerinde yazıları yayınlanmaktadır. İş işten geçmeden değişin ve gelişin ile iş işten geçmeden tedbiral hayatta kal adında yayımlanmış iki kitabı bulunmaktadır.
İSO 9000 KYS ve OHSAS 18001 Başdenetçisidir. Aynı zamanda Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanıdır. 300 civarında her sektörden ve her büyüklükte firmaya iş güvenliği uzmanı olarak hizmet verdi. Mobilya sektöründe Verimlilik, Kalite ve İnsan Kaynakları danışmanlığı yapmaktadır.
Aydın üniversitesinde profesyonel yaşam koçluğu eğitimi alarak Profesyonel Koç olmuştur. 
Yüksekte çalışma eğiticisi, İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi eğitmeni ve KVKK süreç danışmanıdır.

Zeki Beyhan
Zeki Beyhan
Genel Başkan Yardımcısı-Dış İlişkiler Başkanı
ÖZGEÇMİŞ
Mustafa Ünye
Mustafa Ünye
Genel Başkan Yardımcısı-Kurumsal İletişim Başkanı
ÖZGEÇMİŞ
Aslan Şimşek
Aslan Şimşek
Genel Başkan Yardımcısı-Basınla İlişkiler Başkanı
ÖZGEÇMİŞ
Nuray Ulu Kaya
Nuray Ulu Kaya
Genel Başkan Yardımcısı-Kadın Kolları Başkanı
ÖZGEÇMİŞ

Malatya Doğumlu 4 çocuklu bir Ailenin 2 çocuğu olarak dünyaya geldim. Sırası ile İlk okul ,orta okul  ve lise öğrenimimi tamamlayarak Üniversite hayatım boyunca önce Sosyal bilimler daha sonra Halkla İlişkiler Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Reklam ve Tanıtım olarak bölümlerini bitirerek Lisans eğitimimi tamamladım.
Hali hazırda Hukuk Fakültesi Adalet Bölümü Öğrencisi olarak Eğitimim devam ediyor.
2012 Yılında Eşim Soner Kaya ile Dünya evine girdim.
2 Çocuk Annesiyim Genç Girişimci iş kadını olarak erken yaşta ticarete atıldım. 2010 yılından beri içinde olduğum Eğitim sektöründe,  2013 yılında kendi kurumumu kurarak devam ettim. Önce genel merkezimiz olan ve Bağcılar meydanda bulunan Ak çarşı sürücü kursu olarak çıkmış olduğumuz bu yolda; sırayla Güneşli, Esenyurt, Bahçelievler olmak üzere 5 şübemizle yolumuza Ak Çarşı Sürücü ve Src Kursları olarak devam etmenin ve 70’e yakın personeli istihtam etmenin haklı gururunu yaşıyorum…

Ramazan Yılmaz
Ramazan Yılmaz
Yönetim Kurulu Üyesi-Teşkilatlanma Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Hüseyin Şahin
Hüseyin Şahin
Yönetim Kurulu Üyesi-Sektör Kurulları Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Şenol Birol Kabarık
Şenol Birol Kabarık
Yönetim Kurulu Üyesi-Genel Sekreter Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Hasan Altuntaş
Hasan Altuntaş
Yönetim Kurulu Üyesi-Mali İşler Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
İdris Sakar
İdris Sakar
Yönetim Kurulu Üyesi-Gençlik Kolları Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Fatih Çağlayan
Fatih Çağlayan
Yönetim Kurulu Üyesi-Üye İlişkiler Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Hilmi Cıbır
Hilmi Cıbır
Yönetim Kurulu Üyesi-Arge ve Proje Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Osman Cihan
Osman Cihan
Yönetim Kurulu Üyesi-Dış İlişkiler Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Ercan Bedir
Ercan Bedir
Yönetim Kurulu Üyesi-Kurumsal İletişim Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Furkan Helvacı
Furkan Helvacı
Yönetim Kurulu Üyesi-Basınla İlişkiler Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Taha Acır
Taha Acır
Yönetim Kurulu Üyesi-Denetleme Kurulu Başkanı
ÖZGEÇMİŞ
Hasan Küçük
Hasan Küçük
Yönetim Kurulu Üyesi-Denetleme Kurulu Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ
Bayram Akar
Bayram Akar
Yönetim Kurulu Üyesi-Denetleme Kurulu Başkan Yr.
ÖZGEÇMİŞ

05.05.1969 yılında Ordu İli Ünye İlçesinde doğdu, Samsun İli Terme İlçesinde büyüdü. 1986-1988 seneleri arasında özel elektronik kursunu tamamlamıştır. Mesleki eğitim kapsamında Elektrik- Elektronik ve Pano Monitörlüğü diplomalarını edinmiştir. 1992 senesine kadar elektrik-elektronik sektöründe çalışmıştır. 1992 senesinde İstanbul’a taşınıp burada Elektrik sektöründe işler yapmış olup 2004 senesinde kendi firması olan ‘’AKAR ELEKTRİK’’ adlı firmasını kurup günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Rafet Özkan
Rafet Özkan
Yönetim Kurulu Üyesi-Denetleme Kurulu Üyesi
ÖZGEÇMİŞ
Turan Çakır
Turan Çakır
Yönetim Kurulu Üyesi-Denetleme Kurulu Üyesi
ÖZGEÇMİŞ
Emrah Adıyaman
Emrah Adıyaman
Yönetim Kurulu Üyesi-Denetleme Kurulu Üyesi
ÖZGEÇMİŞ

06.12.1989 Malatya doğumluyum. Tekstil sekötründe faaliyet gösteren firmam mevcuttur. Evliyim.